Skip to main content
Hizmetlerimiz

Ümraniye Moloz Hattı

By Mayıs 26, 2021Aralık 26th, 2021No Comments

Ümraniye moloz hattı hizmetini, kısa sürede yerine getirmekteyiz. Ayrıca Ümraniye moloz atımı, moloz toplama ve eski eşya toplama ihtiyaçlarınız için hizmet vermekteyiz.

Gün içerisinde, talep edilen saatte vermiş olduğunuz adreste oluruz. Bazı özel durumlar haricinde, gün içerisinde Ümraniye ilçesinde ki tüm mahallelere hizmet verebilmekteyiz. Dudullu ve Libadiye moloz hattı talepleriniz için de hizmet sağlamaktayız.Ümraniye moloz hattı

Ümraniye moloz hattı

Ümraniye Moloz Atımı

Ümraniye moloz atımı hizmeti alabilmek için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Arayarak veya Whatsapp ile mesaj göndererek, bize ulaşabilirsiniz. İşin miktarı ile ilgili bilgi alınır. Alınan bilgi doğrultusunda, hemen fiyat teklifi sunulmaktadır. Fiyat teklifi kabul edildikten sonra ise, sizden konum istenir. Talep edilen saatte, atmış olduğunuz konumda ekip arkadaşlarımız ile hazır bir şekilde bekleriz.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ki ilçelere, aynı gün Ümraniye alo moloz hattı hizmeti sağlıyoruz. Aynı günde hizmet sağlayamadığımız ilçeler, Tuzla ve Silivri gibi sınırda kalan ilçelerdir.  Herhangi bir kapanma ve özel bir durum olmaması halinde, bizden gün içerisinde moloz atma işlemi talep edebilirsiniz.

Tadilat Sonrası Ümraniye Moloz Hattı Hizmeti

Firmamızdan sadece inşaat molozlarının atımı için değil, ev ve mağaza tadilatları sonrasında oluşan atıklar için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ümraniye moloz hattı firması olarak, sizlere kapsamlı hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Çalışkan ekibimiz ile birlikte şubemizin de İstanbul’un merkezinde olması, tüm içlere rahatlıkla hizmet vermemizi sağlamaktadır. Sizin belirlediğiniz saatlerde randevu oluşturarak, tam vaktinde orada hazır bekleriz.

Ümraniye Moloz Atma

Ümraniye moloz atma hizmetine başlamadan önce, bazı bilgileri sizden talep ederiz. Sizden talep ettiğimiz bilgiler işin yapılacağı konumun haricinde, ne kadarlık bir alan temizlenecek ve ne gibi atıklar bulunmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda ekip sayımızı oluşturarak, gerekli ekipmanlar ile tam vaktinde vermiş olduğunuz konumda işe başlamış oluruz. Ayrıca bu bilgilere göre gerekli ekipmanlarımızı da hazır tutarız. Gerekli zaman aralığını da ayarlayarak, işin tahmini bitiş süresini de size bildirebiliriz.

Ümraniye moloz atımı işlerini yaptığımız, birden fazla kurum ve kişiler bulunmaktadır. Talep etmeniz durumunda, sizlere Ümraniye ilçesinde yapmış olduğumuz çalışmaların da bilgilerini verebilmekteyiz.

Ümraniye belediyesi moloz hattı ve moloz alma hizmeti için, belediye ile iletişim kurabilirsiniz. Eğer yoğunluk durumu veya randevu durumunda sorun olursa bizi arayarak, iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button