Skip to main content
Moloz Atımı

Esenler Moloz Atımı

By Haziran 2, 2021Ocak 1st, 2022No Comments

Esenler moloz atımı ve hattı işlemi sırasında, ucuz fiyatlar ile bir çok atığı toplamaktayız. Tadilat sonrası oluşan atıklar, fırın yapımında oluşan molozlar gibi. Bunların yanı sıra, inşaatlarda ki atıkları da çuvallı veya çuvalsız bir şekilde toplarız.

Esenler moloz atımı

Esenler moloz atımı

Geniş kadromuz ve fazla sayıda ki araçlarımız ile, sizlere tam donanımlı hizmet sağlayabilmekteyiz. Mesela, bir bina veya inşaatın yanı sıra, boş bir arsa için de buradaki atıklar toplayabilmekteyiz. Bu hizmetimizi genelde arsa sahipleri, inşaat için görüşmesini tamamladığında talep edebilmektedir. Arsada bulunan çalılar, kayalar, taş ve kil benzeri maddeleri toplayıp, belirlenen hafriyat sahasına bırakırız.

Esenler Moloz Hattı

Esenler moloz hattı hizmetimizi doğaya saygılı şekilde yapmaktayız. Belirlenen atımı sahaları harici bir yere, inşaat atıkları bırakılmamaktadır.

Esenler alo moloz hattı hizmetimizden boş dükkan tutup, bu dükkanı fırın veya başa bir iş kolu için tutanlar da bizimle iletişim halinde olur. Çünkü yapılacak tadilat sonrası toplanması gereken alçı artıkları, kiremit, çimento kalıntılarını temizlenmesi gerekmektedir. Esenler belediyesi moloz hattı işleriniz için, numarasını arama motorlarından ulaşabilirsiniz.

Tadilat Sonrası Esenler Moloz Atımı İşlemleri

Çoğu sektöre, çalışma yaptık. Bundan sonrada yapacağız. Esenler moloz atımı işi, her kesimden insan ihtiyaç duyabileceği bir sektördür. Daire sahipleri, inşaat sahipleri, şirket yetkilileri gibi herkes hizmet alabilmektedir.

İş yeri olarak açılacak yerlerden en çok, alçı atığı çıkmaktadır. Bununla birlikte inşaat ve yıkım sahaları da, büyük miktarlarda alçı atığı üretme eğilimindedir. İnşaat ve yıkım projeleri, bazen taş ve kil atıkları üretir. Bu tür atıklar da, çevre ve insan sağlığını olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden bu tarz molozların, bir an önce atılması gerekmektedir.

Davutpaşa ve Çiftehavuzlar moloz hattı işlerinizi de yapmaktayız.

Call Now Button