Skip to main content
Moloz

Ataşehir Moloz

By Temmuz 7, 2021Aralık 3rd, 2021No Comments

Ataşehir moloz hattı işlemleriniz için, bize ulaşabilirsiniz. Sektör deneyimli olmamız, şirketimizi ayrıcalıklı kılmaktadır. Ayrıca, tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Tadilat ve inşaatlardan kalan kiremit, tuğla, kereste, beton atıklarını toplayıp belirlenen hafriyat döküm yerlerine atmaktayız. Kısa süre içerisinde, vermiş olduğunuz konumda hazır bir şekilde bekleriz. Ataşehir de bulunan, tüm mahallelere hizmet sağlamaktayız.

Ataşehir moloz

Ataşehir moloz hattı

Gün İçerisinde Hızlı Ataşehir Moloz Hattı Hizmeti

Ataşehir moloz hattı hizmetimiz, özellikle kentsel dönüşümün artması ile birlikte oldukça fazla talep edilmektedir. Talebe cevap vermek adına, araç sayımızı artırdık. Bu sayede gün içerisinde hızlı bir şekilde, moloz atımı hizmeti sağlayabilmekteyiz.

İnşaat faaliyetleri, daha sonra bertaraf edilmesi gereken büyük miktarlarda atık malzeme üretebilir. Bununla birlikte, bir binanın ömrünün sonunda yapısı bozulabilir. Bu nedenle binanın yıkılıp, yeniden inşa edilmesi gerekmektedir. Bu tür durumlarda, önemli miktarda moloz çıkmaktadır. Bu atıkları çöp konteynerine atmak, yasaktır ve para cezası bulunmaktadır. Ayrıca bu tarz işlemler için, Ataşehir moloz hattı hizmeti ihtiyacı doğmaktadır. Firmamız tüm taleplerinizi yerine getirebilen, tam donanımlı bir şirkettir.

Ataşehir belediyesi moloz atma ücreti de aranması yapılan ve merak edilmektedir. Bununla ilgili bilgiyi Belediye ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

İçerenköy Moloz hattı

İçerenköy moloz hattı hizmeti sağlamaktayız. Ataşehir ilçesin de 17 mahalle bulunmaktadır. 17 mahalle içerisinde, en fazla talep aldığımız mahallesi, İçerenköy olmuştur. Ataşehir yıkım kırım işleri için de, firmamız aranmaktadır. Çuvallı ve çuvalsız moloz atımı işleriniz gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Barbaros mahallesi, Esatpaşa mahallesi, İnönü mahallesi moloz hattı hizmetleri de sıkça firmamızdan talep istemektedir.

Ataşehir moloz atımı için oluşabilecek tüm ihtiyaçlarınız için bizden bilgi alabilirsiniz. Profesyonel çalışma ekibimiz ile, hizmet sağlarız. Ataşehir belediyesi alo moloz hattı ile istediğiniz saatlerde randevu oluşturamazsanız, bizi arayabilirsiniz.

Call Now Button