Skip to main content
Moloz Atımı

Beyoğlu Moloz Atımı

By Haziran 19, 2021Kasım 13th, 2023No Comments

Beyoğlu moloz atımı hizmetimiz daire tadilatları ve bina yapım sürecinde talep edilmektedir. Özellikle inşaatların yapımı sırasında, firmamıza sık aralıklarla başvurmaktadırlar. Beyoğlu ilçesinin tüm mahallelerine hizmet vardır.

Beyoğlu moloz atımı

Beyoğlu moloz atımı

Tuğla ve beton gibi moloz atıkları için, fazla sayıda talep gelmektedir. Talebin fazla olması nedenlerini ise, şöyle sıralayabiliriz;

  • Çok ucuz fiyatlar ile hizmet,
  • Sorunsuz hizmet,
  • Sektör tecrübesi
  • Tam donanımlı bir firma olmamız,
  • Uzman ekibimiz tarafından yapılması,
  • İhtiyacınıza göre ekipman seçeneklerimiz olması,

Belirtmiş olduğumuz özelliklerden dolayı, yıllardır Beyoğlu moloz hattı hizmeti için çokça talep görmekteyiz.

Beyoğlu Atık Eşya Toplama

Beyoğlu atık eşya toplama işi için, arsaların üstündeki plastik maddelerden kurtulmak için bu hizmetimiz tercih edilmektedir. Ayrıca plastik atıkları geri dönüşüm içinde kazandırabiliriz.

Plastik atıkların ayrı olarak toplanması ve temizlenmesi durumunda, geri dönüşüme kazandırılabilir. Bu atıklar, diğer plastikler veya kirletici maddelerle karıştırılırsa geri dönüşüm zordur.

Özellikle mobilya, çatı malzemeleri, PVC pencere gürültü bariyeri ve kablo kanalı gibi plastikler geri dönüşüme verilebilmektedir. Geri dönüşümü mümkün olmayan maddeler ise, belirlenen hafriyat döküm sahalarına atılmaktadır.

Beyoğlu Moloz Hattı

Beyoğlu moloz hattı çalışmalarımızı, birkaç saat içerisinde tamamlayabiliriz. Taksim moloz hattı, Şişhane moloz hattı gibi mahallelerden, sürekli çalışma almaktayız. Ekibimiz sürekli Beyoğlu ve çevre ilçelerinde olmaktadır.

Sizlerde Beyoğlu moloz atma işleriniz için, bizi arayabilirsiniz. Beyoğlu belediyesi moloz hattı talebinde bulunmak isterseniz, belediye ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Beyoğlu belediyesi moloz alma ile ilgili bilgi de, isteyebilirsiniz.

Beyoğlu moloz atımı işleriniz için, kısa sürede fiyat teklifi sunarız. Şimdi bizi arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Call Now Button