Skip to main content
Moloz

Moloz Nakliye Taşıma Hizmeti

By Haziran 28, 2021Ocak 12th, 2022No Comments

Moloz nakliye ile ilgili tüm taleplerinizi, firmamız aracılığı ile yerine getirebilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası da bulunan molozlarınızı, gün içerisinde alıyoruz. Daha sonra, hafriyat döküm sahalarına bırakıyoruz. Sorunsuz bir şekilde, inşaat atıklarından kurtulmuş olursunuz.

İstanbul moloz nakliyesi hizmetini, yıllardır vermekteyiz. Ekibimiz, bu konuda oldukça deneyimlidir. Kendi araçlarımızı kullanmaktayız. Kamyon, kamyonet gibi araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca kepçe, dozer hizmetlerimizde bulunmaktadır.

İnşaat atıkları, günümüzde çok fazla kişinin karşısına çıkan bir sorundur. Özellikle daha önce moloz taşıma ile ilgili deneyimi olmayanlar, karşısına çıkan bu sorunla uğraşmakta zorlanmaktadır. Özellikle asansörü olmayan daireler de, yapılan tadilat işleri sonucunda oluşan atıkların atılması oldukça güç olmaktadır.

Moloz nakliyesi

Moloz nakliye

Bilinçsizce yapılan taşımalar sonucunda, belirli rahatsızlıklar oluşabilmektedir. Bu rahatsızlıklardan en fazla yaşananı ise sırt ve bel hastalıklarıdır. Bel rahatsızlıkları olanların, ciddi sıkıntılar yaşadığı bir gerçektir. Moloz nakliyesi sırasında, yaralanmalar da meydana gelmektedir. Bu yüzden, işi ve sektörü bilen kişilerden yardım almanız daha doğru bir karar olacaktır.

İstanbul Moloz Nakliyesi

İstanbul moloz nakliyesi işini, 13 yıldır yapmaktayız. Alışveriş Merkezlerin de bulunan mağazalar, yapımı devam eden inşaatlar firmaları ile çalıştık. Çalışmaya da, devam ediyoruz.

Bir çok kişi firmamızı tanımaktadır. Genellikle tavsiye ile firmamız hakkında bilgileri bulunmaktadır. Bununla birlikte araçlarımızı da sokaklarında görerek, bizden hizmet alan çok sayıda kişi olmuştur.

İstanbul da, tüm ilçelere hizmetimiz bulunmaktadır. Gelen talebe göre, gün içerisinde de hizmet verebilmekteyiz. Moloz hizmeti ile ilgili, en fazla çalışma yaptığımız ilçeleri ise şöyle sıralayabiliriz;

  1. Şişli
  2. Kadıköy
  3. Başakşehir
  4. Ataşehir
  5. Beylikdüzü
  6. Ümraniye

Son 1 yıl içerisinde, en fazla hizmet sağladığımız ilçelerdir. Bu ilçeler dışarısında kalan, diğer ilçelere de hizmetimiz haftanın 7 günü bulunmaktadır.

 

Call Now Button