Skip to main content
Moloz Atımı

Eyüp Moloz Atımı ve Hattı Hizmeti

By Haziran 3, 2021Ocak 1st, 2022No Comments

Eyüp moloz atımı ve hattı işlemleri genellikle, ev tadilatı sırasında oluşan atıkların toplanılması için talep edilmektedir. Ayrıca, bina yıkımı sonrası oluşan inşaat molozları için de firmamız tercih edilmektedir.

Eyüp moloz atımı

Eyüp moloz atımı

Eyüp ilçesin de fayans, seramik, plastik boru ve kablo gibi atıklar oldukça fazla çıkmaktadır. Firma olarak tüm bu atıkları iş güveliğini ön planda tutarak yapmaktayız. Gerekli ekipmanlar ile, iş kazalarını minimuma indiririz.

Eyüp moloz hattı işlemine öncelik ile, toplanan molozları çuvallara yerleştirerek başlarız. Çuvallara yerleştirilen molozlar, taşınma hazır bir duruma getirilir. Sonraki aşamada ise, kamyona yerleştirilir. Kamyonla da hafriyat döküm sahasına oluştururuz.

Eyüp Moloz Hattı

Eyüp moloz hattı hizmetimizden, inşaat sahipleri de yararlanabilmektedir. İnşaat veya yıkım sahasındaki atıklar, genellikle seramik ve fayans içerir. Bu malzemeleri de toplamaktayız.

Ayrıca inşaat sahasında plastik atıklarda oldukça fazladır. İnşaat ürünleri genellikle, birkaç farklı türde plastik atık üretir. Çatı ve duvarlardaki plastik bileşenler, plastik borular, kablo kanalları, dış cephe ve pencere bileşenleri gibi yıkımdan sonra atık haline gelir.

İnşaat ve evleriniz de oluşan molozlar için, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eyüp moloz atımı işlemimiz ile ilgili bilgi almak isterseniz, bizimle şimdi iletişim kurabilirsiniz.

Eyüp Alo Moloz Hattı

Eyüp alo moloz hattı hizmetini, hemen faydalanabilirsiniz. Eyüpsultan, Rami, Topçular moloz hattı hizmeti en fazla talep gelen mahalleleridir. Haftanın tüm günleri, bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Eyüp belediyesi moloz hattı ve taşıma hizmeti için, gerekli iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz. Firmamız ile ilgili bilgi isterseniz, şimdi bizi arayabilirsiniz.

Call Now Button