Skip to main content
Moloz Atımı

Arnavutköy Moloz Atımı ve Hattı İşleri

By Haziran 2, 2021Ocak 1st, 2022No Comments

Arnavutköy moloz atımı ve hattı talepleri yeni yapılaşma yoğun olduğu için, oldukça fazla talep gelmektedir. Gelen talebi karşılamak için, ekip sayımızı artırdık. Bu sayede daha fazla kişiye, daha hızlı hizmet sunabilmekteyiz. Bununla birlikte Arnavutköy hafriyat işleriniz için, de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arnavutköy ilçesini yapılan yeni yatırımlar ile birlikte, burada ki yapılaşma da arttı. Firma olarak bu bölgede, arazi temizliği ve bina yapımı sırasında oluşan atıkları temizlemek için de hizmet vermekteyiz.

Arnavutköy moloz atımı

Arnavutköy moloz atımı

Arnavutköy moloz hattı hizmetlerimizi sürekli geliştirerek, yeniliyoruz. Yeni araçlar da alarak hizmet kalitemizi artırdık. Bu sayede ihtiyacınıza uygun araçlarımızı göndererek, uygun fiyatlar sunabilmekteyiz. Kamyon, traktör, dozer gibi araçlar ile hizmet sağlamaktayız.

Arnavutköy Moloz Hattı İnşaat Atıklarının Temizlenmesi

Arnavutköy moloz hattı hizmetimiz sırasında, inşaat atıklarından en fazla karşımıza çıkan atık türü ahşap olmuştur.

Önemli miktarda inşaat atığı genellikle çatı kirişlerinden, duvar desteklerinden ve yırtılmış parke zeminlerden gelen ahşaptır. Bu tarz atıkları da, sizin için toplayabilmekteyiz. Çuvallara yerleştirerek, belirlenen atık döküm sahalarına ulaştırırız.

Arnavutköy belediyesi moloz hattı hizmetinden yararlanmak isterseniz, belediye ile iletişime geçebilirsiniz.

Arnavutköy Hafriyat

Arnavutköy hafriyat işleriniz için, gün içerisinde hizmet sağlamaktayız. Bizlere gele hafriyat işlerinin başında demir harici metaller de, inşaat atıklarında oldukça fazla çıkmaktadır. Alüminyum, bakır, kurşun ve çinko gibi demirli metaller fazlaca çıkmaktadır. Bununla birlikte borularda, çivi ve inşaat demiri gibi bileşenler de yaygındır. Bu tür metaller, geri dönüşüm için yüksek değere sahiptir. Elektrik kabloları, bakır ve alüminyum gibi değerli geri dönüştürülebilir metaller içerir. Bunları da sizler için alıp, geri dönüşüm merkezlerine ulaştırabilmekteyiz.

İnşaat atıklarının yanı sıra, tadilat işleriniz sırasında oluşan molozlar için de Arnavutköy moloz atımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Arnavutköy çöp toplama işleri, Arnavutköy arsa temizliği için de bilgi verebiliriz.

Call Now Button