Skip to main content
Hizmetlerimiz

Moloz Atma

By Temmuz 14, 2021Kasım 20th, 2021No Comments

Moloz atma işlemi, genellikle inşaat sırasında ortaya çıkan tuğla gibi atık parçaların, belirlenen hafriyat döküm alanına ulaştırma işlemidir. Tabii sadece inşaatlar değil, ev tadilatı ve mağaza tadilatlarında çıkan molozlar için de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yıllardır, inşaat atıklarını toplamaktayız. Müteahhitler ve mimarlarla, oldukça fazla çalışmamız olmuştur. Sektör de bilinen bir firmayız. Yıllardır, işimizi kaliteli bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Uygun fiyatlar ile, tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte sektör deneyimine sahip iş arkadaşlarımız nedeni ile, tercih edilmekteyiz. İnşaatınızda ki atıklar için, uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. İstanbul moloz atma hizmetini firmamızdan alırsanız, birden fazla avantajından yararlanmış olursunuz. Sürdürülebilirlik üretkenliğini, maliyet etkinliğini ve güvenliğini iyileştirme açısından da fayda sağlamış olursunuz.

Düzenlemeler kapsamında, işletmelerin atıklarını kontrol etmeleri yasal bir zorunluluktur. Yasalara göre hareket etmekteyiz. Ayrıca tüm iş planımızı da, bu doğrultuda düzenleriz.

Moloz Atma

Moloz atma

Güvenilir Moloz Atımı

Moloz atımı işleminde, yeniden kullanma ve geri dönüştürmenin yollarına bakmak önemlidir. Çünkü bazı malzemelerin geri dönüşümü, mümkün olmaktadır. Geri dönüşümü mümkün olmaya molozlar, hafriyat döküm sahalarına atılması gerekmektedir.

Moloz atma sırasında iş kazaların en çok yaşandığı durum, malzemelerin uygun olmayan yerlere bırakılmasıdır. Örneğin, insanların üzerine düşebilecekleri veya takılma tehlikesine neden olabilecekleri yerler. Personel eğitimlerimiz de, özellikle dikkat ettiğimiz durumların en üstünde yer alır. Güvenlik standartları konusunda, sıkça çalışmalar yapmaktayız.

İstanbul Moloz Atma Standartlarımız

İstanbul moloz atma hizmetini, sağlık ve güvenlik standartlarına uygun şekilde yerine getirmekteyiz. Moloz taşıma işlemlerinde, sıkça iş kazaları yaşanabilmektedir. Olası iş kazalarının önüne geçmek için, personel eğitimleri düzenli olarak verilmektedir. Bu sayede, oluşabilecek yaralanmaların önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

Moloz Atma Ücreti

Moloz atma ücreti, yapılacak işe göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca, fiyat teklifi yaparken bazı kriterleri göz önüne almaktayız. Bunlardan bazıları;

  • Moloz hizmeti verilecek yerin, inşaat çöpü atım yerlerine yakınlığı
  • Çuvallı moloz atma hizmeti mi? Çuvalsız moloz atma hizmeti mi? Fiyat değişikliğinde önemli bir yerdedir.
  • Taşınacak atığın miktarı,
  • İşin tamamlanma süresi. Süreye göre fiyat belirlenmektedir. Hızlı bitirilmesi istenen işlerde ekip sayımızı artırmaktayız. Bu da moloz atma ücretini değiştirmektedir.

Firmamız, standartlara uygun bir şekilde hizmetini sürdürmeye devam etmektedir. Hizmetimiz ile ilgili merak ettiklerinizi, bizimle iletişime geçerek öğrenebiliriz. Moloz atma hizmetimiz ile ilgili ücret teklifi almak için, bizi arayabilirsiniz.

Call Now Button