Skip to main content
Moloz

Beykoz Moloz Hattı

By Haziran 6, 2021Aralık 31st, 2021No Comments

Beykoz moloz hattı çalışmalarımıza, ara vermeden devam etmekteyiz. Yıllardır sektör de olmanın tanınırlığı, hızlı büyümemize etkendir. Firma olarak atıklarınızı, kanunlara uygun şekilde atmaktayız. Talebiniz durumdan molozların, hafriyat döküm sahasında atılırken fotoğrafını da çekip gönderebilmekteyiz.

Beykoz moloz

Beykoz moloz

Beykoz moloz atımı hizmetini vermemizin sebebi, bu tür ihtiyaçların fazla olmasıdır. Özverili çalışma sistemimiz ile, senelerdir kesintisiz hizmet sağlarız.

Beykoz Moloz Hattı Hizmeti İçin Bizi Tercih Edenler

Çoğu sektörden insanlar, Beykoz moloz hattı ihtiyaçları için bizi tercih ederler. Bunlar arasında; mimarlar, dekorasyon firmaları, mağaza sahipleri bulunmaktadır. İstedikleri işi, kısa sürede kalabalık ekibimiz ile tamamlayabilmekteyiz. Bununla birlikte inşaat firmaları da bizi tercih etmektedir.

Hangi sektörde olursanız olun, Beykoz moloz atımı ihtiyacınız oluşur. Şirketinizi tadilata aldığınız zaman, atıklar oluşacaktır. Oluşan bu atıkları çöp kutusuna atmak, suç teşkil etmektedir. Bu yüzden inşaat atıklarınız, belirlenen döküm sahalarına atmanız gerekmektedir. Bunu da kendiniz yapmaya kalktığınızda, zaman ve ekstra maliyet olarak size yansıyacaktır. Ayrıca arabanızın bagajına sığmayacak büyüklükte olan atıklar için, kamyon da tutmanız gerekmektedir. Böyle durumlarda firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Beykoz belediyesi moloz hattı hizmeti için, arama motorlarından telefon numarasını bulabilirsiniz.

Beykoz Yıkım Kırım İşleri

Beykoz yıkım kırım işleri, şap kırma, beton, inşaat atıkları toplama işleriniz için bilgi alabilirsiniz. Kalabalık ekibimiz ve araç çeşitliliğimizin fazla olması, hızlı ve kaliteli hizmet vermemizi sağlamaktadır. Bu tür işlerden sonra, atıklarınızı da toplayarak, temiz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Beykoz moloz hattı olarak, prosedürlere uygun şekilde çalışırız. Anadolu Feneri, Anadolu Hisarı, Akbaba, Ali Bahadır mahallelerine moloz taşıma hizmet sağlamaktayız.

Call Now Button