Skip to main content
Moloz

Şişli Moloz Hattı

By Mayıs 22, 2021Şubat 16th, 2022No Comments

Şişli moloz hattı talebinizi, gün içinde ve istediğiniz saatte yerine getirmekteyiz. Şişli moloz toplama hizmetini, yönetmeliğe uygun olarak yapmaktayız. Yasalar gereği moloz atımı işlemi, belirtilen moloz döküm sahalarına yapılması zorunludur. Belirtilen alanlara yapılmadığı durumlarda, cezai işlem uygulanmaktadır. Bu yüzden bir firma ile anlaşmanız, sizin için oldukça avantajlı bir durum olacaktır. Aksi durumda, molozları taşımanız ve molozların büyüklüğüne göre kamyon tutmanız gerekecektir. Bununla birlikte, bu molozları belediyelerin belirlediği alanlara dökmek zorunda olacaksınız. Ciddi bir maliyet ve vaktinizin çoğunu bu işe ayırmanız gerekecektir.

Feriköy, Fulya, Ayazağa, Nişantaşı moloz hattı hizmetleri için 1 saat içerisinde firmamızda alabilirsiniz. Merkezimizin yakın olması ve bu bölge civarı işlerimizin yoğun olması, hızlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Şişli moloz

Şişli moloz hattı

Şişli Moloz Toplama Hizmeti

Şişli moloz toplama hizmetini 5 yıldır, yapmaktayız. Telefonla iletişime geçerek eşyalarınızı ve miktarını bizlere ileterek, hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Atık eşya ciddi bir sorun olabilmektedir. Özellik ile asansörün olmadı binalarda, evden dışarı çıkarmanız sağlık sorunlarına da yol açabilir. Bu sebep ile sektörde deneyimli firmalar ile çalışmanız, sizlere kısa sürede Şişli atık eşyalarınızdan kurtulmanızı sağlar. Firmamızı, haftanın tüm günleri arayabilirsiniz.

Nişantaşı Moloz Hattı

Nişantaşı moloz hattı talepleri, oldukça fazla sayıda tarafımıza iletilmektedir. Genelde eski yapıların olduğu mahallede, yeni taşınan kişilerin çoğunluğu evinde tadilat yapmaktadır. Tadilat sırasında çıkan moloz atıkları için de, firmamızdan bilgi almaktadırlar.

Şişli de bulunan Nişantaşı mahallesi için, uzman ekip arkadaşlarımız ile destek sağlamaktayız. Çalışmamız sırasında apartman kurallarına uyarak hizmetimizi sağlarız. Bina sakinlerini rahatsız etmeden, Nişantaşı moloz hattı hizmetimizi sonlandırırız.

Sektör Deneyimine Sahip Şişli Moloz Hattı Firması

Molozların toplanması ve dökümü sırasında, yaralanmalar da meydana gelebilir. Bu yüzden deneyimli bir firma ile çalışmanız, oldukça önem arz etmektedir. Şişli belediyesi moloz hattı hizmetinden veya firmamızdan yararlanabilirsiniz. Bu tarz hizmetleri, kendiniz çöp kutusuna veya herhangi bir yere atamazsanız. Yasal sorumluluklarınız bulunmaktadır.

Şişli Moloz hattı hizmeti vermekte olan bir firma ile anlaştığınız da, molozların toplanma süresi oldukça kısa sürecektir. Çünkü sürekli bu işi yapmakta olan çalışanlarımız, çalışmalarda oldukça pratik kazanmıştır. Bununla birlikte gerekli ekipmanlar ile, olası iş kazalarından önüne geçmekteyiz. Şişli belediyesi alo moloz hattı randevusu alamazsanız istediğiniz günlerde, bizi arayabilirsiniz.

Call Now Button