Skip to main content
Moloz

Avcılar Moloz Hattı

By Mayıs 22, 2021Kasım 22nd, 2023No Comments

Avcılar moloz hattı ve toplama hizmetlerini, uygun fiyatlar ile kısa süre içerisinde yapabilmekteyiz. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek, gün içerisinde bile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Molozlar çevreye ve yeşil alanlara zarar vermektedir. Ayrıca, görüntü kirliliği oluşturmakta ve insan sağlığını olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Tüm bu olumsuz koşulların ve durumların önüne geçmek ve inşaat sonrası artıklardan kolayca kurtulabilmek için, Avcılar moloz atımı hizmetinizdedir.

Avcılar moloz haatı

Avcılar moloz hattı

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiler için, iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorularınıza anında yanıt vermekteyiz. Sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için, haftanın 7 günü de bizi arayabilirsiniz.

Avcılar Moloz Toplama Hizmeti

Atılması gereken inşaat, dekorasyon, tadilat, yıkım işleri sonucu oluşan molozları çuvallanmış ise alınıp atılır. Çuvallanmamış ise Avcılar moloz hattı ekibimiz tarafından, çuvallara konularak atarız.

Firmamız belirlenen döküm sahaları harici yerlere atık, atmamaktadır. İşin büyüklüğüne göre, ekip sayımızı rahatlıkla artırabilmekteyiz. Avcılar bölgesinin tamamında iş ve taşıma makinaları ile veya iş makinalarının giremediği alanlara elemanlar vasıtasıyla girilip, taşınır.  İstenilen alan büyük ve küçük molozlardan arındırılır.

Avcılar Moloz Hattı Talepleri

Avcılar moloz hattı taleplerini yoğun bir şekilde geldiği mahallelerini, sıralı bir şekilde paylaşabiliriz. En çok talep Ambarlı mahallesi, Cihangir, Gümüşpala, Firüzköy mahallesi moloz hattı hizmeti gelmektedir. Ekibimiz haftada en az 3 gün buradan gelen taleplere, karşılık vermektedir.

Avcılar belediyesi moloz hattı hizmetinden yararlanmak isteyenler, belediye ile iletişime geçebilir. Ambarlı moloz hattı hizmeti yapılmaktadır.

Call Now Button