Skip to main content
Hizmetlerimiz

Maltepe Moloz Hattı

By Mayıs 27, 2021Ocak 11th, 2022No Comments

Maltepe moloz hattı talepleri genellikle, inşaat çalışmalarının ardından oluşan atıklar için gelmektedir. Maltepe belediyesi moloz atma ücretleri standarttır.

Maltepe moloz hattı

Maltepe moloz hattı

İnşaat atıklarınız için yapmanız gereken ilk iş, bizi veya herhangi bir yasal Maltepe moloz atma işi yapan firmayı aramak olmalıdır. Eğer herhangi bir firma yoksa ve arayış içerisindeyseniz, işiniz biraz daha zor olabilir. İlk defa böyle bir hizmetten yararlanıyorsanız, firma ile doğru iletişimi kurmanız sizin için avantajlı olacaktır. Doğru iletişimi kurarak, doğru fiyatlandırmayı da alabilirsiniz.

İnşaat Atıkları İçin Maltepe Moloz Atımı Hizmeti

Şirket olarak tadilat ve dekorasyon atıklarının yanı sıra, inşaat atıkları için de hizmet sağlamaktadır. Şirket olarak, kendi araçlarımız ile sizlere Maltepe moloz atımı hizmeti sağlıyoruz. Kamyon, kamyonet gibi araçlarımızın yanı sıra kepçe ile çalışmalarımızı yapabilmekteyiz. Büyük alanlarda ve atılacak moloz yığınları fazla ise, kepçe kullanımını tavsiye etmekteyiz. Kepçe ile atıkları toplama işlemini de, uygun fiyatlar ile talep edebilirsiniz.

Kiremit, kablo, fayans gibi atıklar için Maltepe moloz atımı hizmeti sağlamaktayız.

Maltepe Eski Eşya Toplama

Maltepe eski eşya toplama hizmeti için de bizimle iletişim kurabilirsiniz. Vermiş olduğunuz adresten toplanan eşyalarınızı alırız.

Maltepe belediyesi moloz hattı işleminde yer bulamazsanız, biz hizmet sağlayabiliriz. Maltepe ilçe sınırlarından alınan molozlarınız, belirlenen moloz dökme alanlarına bırakılmaktadır. Dairenizde yapılan tadilatlarının yanı sıra, bina yıkımı sonrası çıkan yüzlerce kiloluk moloz yığınları da almaktayız. Toplanan bu molozlar, belirlenen hafriyat döküm alanlarına bırakılmaktadır.

Sizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz tüm işler için, bizimle iletişim kurabilirsiniz. Maltepe moloz hattı hizmetlerimizden yaralanmak için, şimdi bizi arayabilirsiniz. Ayrıca Maltepe belediyesi moloz atma ücretini öğrenmek isterseniz, belediyenin iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Call Now Button