Skip to main content
Moloz

Belediye Moloz Alma

By Kasım 2, 2021No Comments

Belediye moloz alma hizmetini bazı belediyeler yapmaktadır. Bazı belediyeler ise, moloz alma hizmeti vermemektedir. Ayrıca, moloz atma hizmeti veren belediyeler yoğunluktan dolayı randevu verebilmektedir. Bu randevular da bazen gün içerisinde olabilirken, bazı durumlarda ise günler sonrasına verilebilmektedir.

Firmamız sizin istediğiniz saatlerde ve talep ettiğiniz gün hizmet sağlamaktadır. Yaptığımız işler ev tadilatı sonrası çıkan molozları, kapınızdan çuvallı veya çuvalsız olarak almak. Kamyonları yerleştirip, belirtilen moloz döküm sahalarına atıkları bırakmaktır.

Moloz alma ile ilgili en çok merak edilen soruları, sizler için belirttik. Aklınıza takılan soruların cevabını, yazımızda bulabilirsiniz. Bununla birlikte merak ettiklerinizi ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz.

Molozları Kim Alır?

Molozları kim alır? Tadilat sırasında, insanların arama motorlarında cevabını merak ettiği soruların başında yer almaktadır. Ev tadilatı ve inşaat tadilatı sonrası çıkan molozları atmak için, özel firmalar vardır. Şirketimiz de bunlardan biridir. Evden çıkan molozlarınızı, firmamız aracılığı moloz döküm sahalarına ulaştırabilirsiniz.

Belediyeler Moloz Alıyor Mu?

Belediyeler moloz alıyor mu? İnsanlar doğal olarak, yerel yönetimden böyle bir hizmetin var olup olmadığını öğrenmek istiyor. İstanbul ilçelerinde, belediye moloz alma hizmeti veren, bazı belediyeler bulunmaktadır. Bazı belediyeler ise anlaştıkları taşeron firma aracılığı ile bu hizmet vermektedir.

Call Now Button