Skip to main content
Moloz

Kadıköy Moloz Hattı

By Mayıs 26, 2021Ocak 11th, 2022No Comments

Kadıköy moloz hattı işlerinizi uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede zahmetsiz bir şekilde atıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve kalabalık kadromuz ile, çalışmalarımız hızlı bir şekilde tamamlarız. Bu sayede, gününüzü verimli kullanmanızı sağlıyoruz. Talep edilen alanlar daire, inşaat, boş arsa ve mağaza olabilir.

Kadıköy moloz hattı

Kadıköy moloz hattı

Çalışan sayımızın fazla olması ve sektör deneyimiz ile, Kadıköy moloz atımı ile ilgili yapamayacağımız iş yok. Daire, inşaat, boş arsa temizliği ve mağaza molozları ile ilgili fazla sayıda çalışmamız olmuştur. Hızlı bir şekilde alanı temizleyerek, size temiz yaşam alanları sunarız.

Kadıköy de tüm mahallelere hizmet sağladık. En fazla hizmet verdiğimiz mahalleleri sıralarsak;

  1. Bostancı
  2. Suadiye
  3. Altunizade
  4. Erenköy
  5. Kozyatağı

Bostancı Moloz Hattı Hizmeti

Bostancı moloz hattı işlemini, sizden gelecek talebe göre çuvallı veya çuvalsız olarak gerçekleştirebilmekteyiz. Eğer kararsız kaldıysanız, temizlenecek alana göre sizleri doğru bir şekilde yönlendirmekteyiz.

Özellikle ilk defa moloz firması ile çalışacaklar, doğru bilgilere sahip olmadıkları için kararsız kalabilmeleri normaldir. Temizlenecek alan ve atıkların bilgisini bize vermeniz ile birlikte, yapılması gerekenleri sizlere bildiririz. İşin daha hızlı bitmesi için, bazı bilgileri bize iletmeniz gerekmektedir.

Suadiye Moloz Hattı

Suadiye moloz hattı hizmetimiz yoğun bir şekilde iste gelmektedir. Bizde gelen yoğun ilgi üzerine aynı günde bile Suadiye mahallesine hizmet sağlayabilmekteyiz. Bazı özel durumlar haricinde, çoğunluk ile gün içerisinde bile bizden hizmet talebinde bulunmaktan çekinmeyiz.

Kadıköy de bulunan tüm mahallelere, hizmet sağlamaktayız. Kadıköy moloz atma işlemi, basit gibi görünmektedir. Fakat işin içine girildikçe ortaya çıkan detaylar, deneyimsiz kişilere sorun çıkarabilmektedir. Ciddi iş kazaları, yaralanma ve işin çok uzun sürmesi bunlardan bazılarıdır. Bu sebeple işinde tecrübeli olan firmalar ile iletişim kurmanız, sizin avantajınıza olacaktır.

Erenköy Moloz Hattı

Erenköy moloz hattı talepleri genellikle, daire sahiplerinden gelmektedir. Ayrıca burada bulunan özel okullar da, tadilat sırasında bizimle çalışma yapmaktadırlar.

Bu mahalle de yaşıyorsanız ve moloz atımını ihtiyacınız varsa, bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Moloz ile ilgili yasal koşullar hakkında, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yıllardır bu sektördeyiz. Bu yüzden merak ettiğiniz her şeyi, bizlere sorabilirsiniz.

Altunizade Moloz Hattı

Altunizade moloz hattı hizmetimizde eski eşyalarınızı alarak, atım merkezlerine bırakmaktayız. Çuvallı ve çuvalsız moloz taşımanın yanı sıra, eski eşyalarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmetimizden, Kadıköy ilçe sınırları içerisinde bulunan tüm mahalle sakinleri yararlanabilir.

Boş arsa sahiplerinin ve kentsel dönüşüm ile yıkılan binalardan gelen talepler doğrultusunda, Kadıköy arsa temizliği işlerini de yapmaktayız. Tam donanımlı, bir firmayız. Ekipleri sürekli eğitim ile, iş hakkında bilinçlenmektedir.

Kadıköy belediyesi moloz hattı ve toplama hizmeti arayışı içerisindeyseniz, belediye ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer randevu saatlerinde sorun olursa, bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizi 0533 651 3943 numaralı hattan arayarak veya mesaj göndererek, gereken bilgileri talep edebilirsiniz. Kısa süre geçerli indirimli fiyatlarımız da, anında öğrenebilirsiniz.

Call Now Button