Skip to main content
Hizmetlerimiz

Alo Moloz Hattı Fiyatları

By Haziran 4, 2021Ocak 1st, 2022No Comments

Alo moloz hattı hizmet fiyatlarını herkes rahatlıkla faydalansın diye, en düşük ücretler de tuttuk. Bu sayede geniş kitleye, sürekli olarak hizmet sağladık. Yıllardır da, ara vermeden işimizi devam ettirdik.

Alo moloz hattı fiyatları

Alo moloz hattı fiyatları

Alo moloz hattı fiyatları, toplanılacak hafriyat miktarı ile belirlenir. Bununla birlikte, çuvallı veya çuvalsız olarak atımı da fiyatlarımızı belirlemede önemli yer tutmaktadır. Firmamızı genellikle inşaat yetkilileri aramaktadır. Çalışmamızın çoğunluğu, yapımı devam eden inşaatlardır. Bizden en fazla toplanılması talep edilen, inşaat atıklarını aşağıda sıraladık;

  1. Beton
  2. Tuğlalar
  3. Yalıtım malzemeleri
  4. Cam kırıkları
  5. Demir
  6. Toprak

Genellikle bizden toplanılmasını istenen atıklar, bunlar olmuştur. Bunların harici de gelen istekleri, müşteri temsilcimizi ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Alo Moloz Hattı

Profesyonel kadromuz ile, yıllardır alo moloz hattı hizmeti için tercih edilmekteyiz. Bina yıkımı sonrası oluşan atıklar, tadilat sonrası ve inşaat yapımında çıkan molozların temizlenmesi için bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet ağımız oldukça geniştir. Tam donanımlı hizmet sağlamaktayız. Tuğla atıklarından oluşan, harç ve sıva gibi atıkları da temizlemekteyiz. Yalıtım malzemelerin parçaları, inşaat sırasında oluşabilecek metallerin toplanması işleriniz için biz buradayız! Ayrıca, daire ve mağaza tadilatları sırasında atılması gereken molozlar için de bizi arayabilirsiniz. Tam donanımlı hizmetimiz ile, 365 gün firmamızdan talepte bulunabilirsiniz.

Alo moloz hattı hizmetini İstanbul’un tüm mahallesine vermekteyiz. Firmamız kamyon, traktör, kepçe gibi araçlar ile kapsamlı bir hizmet sağlarız.

Alo Moloz Hattı Nedir?

Molozların toplanması iş güvenliği içinde, oldukça önemlidir. Alo moloz hattı hizmetimizi, özen göstererek yapmaktayız. Çünkü işimiz sırasında unutacağımız bir cam kırığı veya çivi, iş kazalarına yol açabilmektedir. Bu yüzden sektör tecrübesi olan firmalar ile çalışmanız, oldukça önemlidir.

İnşaatlarda sıklıkla çiviler, cam kırıkları ve beton parçaları olası iş kazalarını artırmaktadır. Bu yüzden inşaat atıklarından, bir an önce kurtulmanız gereklidir. Moloz miktarına bağlı olarak, çalışanlarımızın sayısını belirleriz. Büyük projeler için de bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ekip sayımızı, projenin büyüklüğüne göre artırabilmekteyiz.

Alo moloz hattı fiyatlarımızı şimdi bizi arayarak, 3 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Dilerseniz mesaj ile de, bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button