Skip to main content
Hizmetlerimiz

İstanbul Alo Moloz Hattı

By Eylül 5, 2021No Comments

İstanbul alo moloz hattı hizmeti ile, Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ilçelere hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Haftanın tüm günleri, inşaat atıklarını temizlemekteyiz. Ekibimiz sizlere profesyonel hizmet sağlar.

İstanbul iline bağlı olan tüm ilçelere hizmet alabilirsiniz. Bu ilçelerden bazıları yazmak gerekirse; Kadıköy, Bostancı, Beylikdüzü, Avcılar, Bakırköy, Sarıyer, Tuzla ve diğer ilçelere hizmet sağlarız. Daire tadilatlarının yanı sıra, inşaat sırasında oluşan molozlar ve mağaza dekorasyonları sırasında çıkan inşaat atıkları için bize ulaşabilirsiniz.

istanbul alo moloz hattı

İstanbul alo moloz hattı

Firmamız, mağaza molozların atımı ve inşaat molozları ile ilgili sayısız çalışma yapmıştır. Bu tür çalışmalarımızı öğrenmek isterseniz, bizi aramanız yeterlidir.

İstanbul Moloz Atma Sahaları

İstanbul moloz atma sahaları, resmi olarak belirlenen yerleridir. Belirlenen hafriyat döküm sahaları harici bir yere, inşaat atıkları atmak yasaktır. Bu yüzden atıklarınız için profesyonel firmalardan yardım etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Profesyonel firmalar ile, kısa süre de molozlarınız toplanır. Ayrıca İstanbul Avrupa yakasında ve İstanbul Anadolu yakasında bulunan hafriyat döküm sahalarına, atıklarınız bırakılır. Talebinize ve atığa göre işlemler çuvallı veya çuvalsız olarak tamamlanır.

İstanbul alo moloz hattı işlemleri ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için, şimdi bizi arayabilirsiniz.

Call Now Button