Skip to main content
Hizmetlerimiz

Kağıthane Moloz Hattı

By Mayıs 31, 2021Ocak 1st, 2022No Comments

Kağıthane moloz hattı telefon numarası ile iletişime geçerek, şimdi fiyat bilgisi alabilirsiniz. Hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre belirleriz. Talebiniz doğrultusunda plan ve program oluştururuz. Bu sayede, ekstra ücretler ödememiş olursunuz.

Kağıthane moloz

Kağıthane moloz hattı

Kağıthane Moloz Hattı ve Kağıthane Kentsel Dönüşüm Çalışmaları

Kentsel dönüşüm oldukça fazla olduğu ilçede, Kağıthane moloz hattı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir. Kalabalık ekibimiz ile, kentsel dönüşüme girip yıkılan binaların inşaat atıklarını temizlemekteyiz. Gerekli ekipman ve araçlarımız ile, hızlı bir şekilde moloz yığınını temizleriz.

Kağıthane kentsel dönüşüm çalışmaları ile birlikte, inşaat atıkları fazla miktarda çıkmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise, yıkılan binaların fazla olmasıdır. Atık miktarına görse, araçlarımız bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde hizmet sağlayabilmekteyiz.

Çağlayan ve Çeliktepe moloz hattı hizmet, verdiğimiz mahallelerden bazılarıdır.

Kağıthane Moloz Alma İşlemi

Kağıthane moloz alma hizmetini,  yakın konum itibari ile gün içerisinde yapmaktayız. Kağıthane ilçesinden özellikle, eski binaların yıkımı sonrası oluşan inşaat atıklarının toplanılması için talep gelmektedir. Gelen taleplere yakın konumda olmamız nedeni ile, anında hizmet sağlayabilmekteyiz. Bu yüzden Kağıthane bina yıkımı, beton kırma, şap kırma gibi ihtiyaçlarınız için bizden destek alabilirsiniz.

Kağıthane Belediyesi moloz alma taleplerinizi gerekli telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Kağıthane moloz döküm yerini de öğrenebilirsiniz.

Kağıthane Moloz Atımı

Kağıthane moloz atımı işlerinizi, kurallara uygun bir şekilde yapmaktayız. Tüm iş güvenliğini alırız. Ekibimiz, tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden rahatlıkla tüm işlerinizi, bizlere teslim edebilirsiniz.

Aynı gün, mesai bitimine kadar hizmet de sağlayabilmekteyiz. Sıklıkla aldığımız taleplerden biri de, gün içerisinde arayıp şimdi gelip molozları kaldırabilir misiniz? Bu sorunun yanıtı, kesinlikle evet olur. 40 dakika içerisinde, vermiş olduğunuz konumda oluruz. Bununla birlikte kalabalık ekibimiz ile, kısa süre içerisinde hizmeti tamamlayabiliriz.

Kağıthane belediyesi moloz hattı hizmeti için detaylı bilgi edinme ve randevu oluşturmak için, belediye ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button