Skip to main content
Moloz

Esenyurt Moloz Hattı

By Haziran 5, 2021Ocak 1st, 2022No Comments

Esenyurt moloz hattı hizmetimiz ile, çevresel atık nakliyesi yapmaktayız. İnsanların ve çevrenin sağlığı üzerinde, büyük bir etkiye sahiptir. Sağlığa faydalarının yanı sıra atık taşıma hizmetleri, şirketlerin atık bertarafı için kanun düzenlemelerine uymasını sağlar.

Esenyurt moloz

Esenyurt moloz hattı

Uyum içinde kalmak ve uygun maliyetli bir Esenyurt moloz  atımı çözümü geliştirmek için, birçok işletme firmamız ile çalışmayı tercih ediyor. İşletmenizin atıklarını nasıl ele alacağımızı, taşıyacağımızı ve hangi hafriyat döküm sahasına bırakacağımızı biliyoruz.

Esenyurt Moloz Hattı Hizmetlerimiz

Esenyurt moloz hattı hizmetimiz için, kalite standartlarımızı sürekli artırarak sizlere sorunsuz hizmet sağlarız. İstanbul’un nüfus olarak en büyük ilçesi olan Esenyurt’ta, haftanın 3 günü iş gelmektedir. Araçlarımız ortalama her hafta 3 gün, ilçede bulunan taleplere cevap vermektedir.

Moloz hattınız olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz şöyledir;

  • Çuvallı moloz Taşıma
  • Toprak Taşıma
  • Konteyner Atıklar
  • İnşaat Atıkları
  • Kırım ve Yıkım İşleri
  • Esenyurt Atık Toplama

Tüm bu hizmetlerimiz için ve sizlere sunmuş olduğumuz diğer çalışmalarımız ile ilgili, bizden bilgi edinebilirsiniz. İstanbul’un nüfus yoğunluğu en fazla olan ilçesi Esenyurt’a neredeyse her gün işimiz olmaktadır. Ekonomik fiyat politikamız ile, burada yaşayan insanların dikkatini çekmeyi başardık.

Esenyurt Moloz Atımı Nakliyesi İçin Alınan Önlemler

Esenyurt moloz atımı sonrasında, döküm sahasına taşınacak atıkların dikkatli bir şekilde ulaştırılması gerekmektedir.

Şirketler atıkları bir yerden başka bir yere taşırken, seyahat edecekleri yolları dikkatli bir şekilde seçmeleri gerekmektedir. Güzergahın dikkate alınması, önemlidir. Çukur ve bozuk yollarda, inşaat atıkları etrafa dökülme durumu meydana gelir. Bu durumda kamyon kasasından etrafa dökülecek molozlar, çevreye ve insan sağlığına hasar verir. Ayrıca bozuk yollarda oluşabilecek bir aksilik durumunda, diğer araçların da hasar alma ihtimali artar.

İnşaat atıklarını taşıma işlemi dikkat edilmesi gereken bir iştir. Bu sebeple profesyonel firmalardan yardım talep ederek, hızlı ve sorunsuz bir şekilde molozlarınızın atımını gerçekleştirebilirsiniz.

Kıraç Moloz Hattı

Kıraç moloz hattı hizmetini, sıkılıkla talep edilmekte olan hizmetlerimizden bir tanesidir. Bu yapılaşma sonucunda, inşaat atıkları oldukça fazla meydan gelmektedir. Bu sebeple Kıraç moloz atımı işleri için ekibimiz bu bölgeye, sıklıkla gelmektedir. Esenyurt ilçesin de bulunan tüm mahallelere hizmet sağlarız.

Yıllardır sektör de bulunan ve bu işi yapan firmamız, sorunsuz hizmet alt yapısı ile sizlerin her daim yanınızda olmuştur. Esenyurt belediyesi moloz hattı ile ilgili, merak ettikleriniz telefon numaralarına ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

 

Call Now Button