Skip to main content
Moloz Atımı

Güngören Moloz Atımı

By Haziran 1, 2021Ocak 1st, 2022No Comments

Güngören moloz atımı ve hattı hizmetimiz ile, inşaat molozlarının kanunlara uygun olarak atılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız topladığı molozları, hafriyat döküm sahalarına bırakır. Belirlenen alanlar dışından herhangi bir yere bırakılan atıklar, cezai işlem uygulanmaktadır. Bu sebeple inşaat atıklarının, kanunlara uygun atılması oldukça önem arz eder. Ayrıca bu atıklar, çevresel sorunlar teşkil etmektedir. Toprağın ve suların kirlenmesine neden olur.

Güngören moloz hattı

Güngören moloz hattı

Yetkili mecralarca belirlenen hafriyat döküm merkezleri harici yerlere atılan molozlar, halk sağlığını da tehlikeye atabilmektedir. Bu yüzden Güngören moloz hattı hizmetini yasalara uygun bir şekilde atımını gerçekleştirmeniz, oldukça önemlidir.

Güngören Moloz Hattı Hizmeti

Özenli, bilgili ve çevreye duyarlı bir şekilde Güngören moloz hattı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kaliteli bir firma ile çalışmanın, faydalarından yararlanabilirsiniz.

Atıklarınızın güvenli ve sorumlu bir şekilde, hafriyat döküm merkezlerine ulaştırırız. Kendi iş makinalarımızı kullanarak, hizmet sağlarız. Güngören moloz atımı hizmetini vermiş olduğumuz mahalleleri;

  • Haznedar mahallesi
  • Akıncılar mahallesi
  • Güneştepe mahallesi
  • Akıncılar
  • Genç Osman mahallesi
  • Güven mahallesi

Yukarıda belirtilen mahalleler harici de, çalışmalarımızı sürdürebilmekteyiz. Özenli bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Bununla birlikte, atıkların ayrıştırılmasını ve bertaraf edilmesini daha kolay hale getiriyoruz. Bunu da, çeşitli boyutlarda çuvallardan yararlanarak gerçekleştirmekteyiz.

Teknolojik Güngören Moloz Hattı Hizmet

Gelişen teknoloji ile birlikte, firmamızı da yeniliyoruz. Yenilikçi çözümlerimiz ile, gurur duyuyoruz. Fazla miktardaki molozla kaplanmış alanı bile, kısa sürede temizlemekten mutluluk duyuyoruz. Güngören moloz hattı hizmetlerini planlamak veya daha fazla bilgi edinmek için, bugün bize ulaşabilirsiniz.

Güngören belediyesi moloz hattı hizmeti var mı diye, belediye numaralarından bilgi alabilirsiniz. Eğer hizmeti, özel firmalardan almak isterseniz, her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Call Now Button