Skip to main content
Moloz

Halkalı Moloz Hattı

By Haziran 23, 2021Ağustos 8th, 2021No Comments

Halkalı moloz hattı hizmetimiz ile kısa süre içerisinde, inşaat atıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Şubemize yakın mesafede bulunan, Halkalı’ya acil ihtiyaçlarınıza da cevap vermekteyiz.

İnşaat atığında, ortalama kullanılacak çuval sayısını belirleyebiliyoruz. Mesela, küçük bir inşaatta atılması gereken moloz 6 metreküptür. Yani 6000 kg civarı olmaktadır. Bu da, yaklaşık  120 çuvala denk gelmektedir. İnşaatın boyutuna göre, atılacak molozların kilogramı değişiklik gösterebilmektedir.

İnşaatların yanı sıra, dükkan tadilatı ve düğün salonu tadilatlarında çıkan atıklar için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kapsamlı hizmet ağımız ile ilgili bilgi almak isterseniz, telefon ile aramanız yeterli olacaktır.

Tüm Faaliyetleriniz İçin Halkalı Moloz Hattı Hizmeti

İnşaat faaliyetleri, daha sonra bertaraf edilmesi gereken büyük miktarlarda atık malzeme üretir. Ek olarak, bir binanın ömrünün sonunda yapısı bozulabilir veya yıkılma durumu ortaya çıkabilmektedir. Bu tarz durumlarda da, önemli miktarda atık üretebilmektedir. Atık miktarının büyüklüğüne göre de, çalışan sayımızı artırabilmekteyiz.

Tipik inşaat atıkları ürünleri şunları içerebilir:

  • Yalıtım malzemeleri
  • Beton, tuğla, fayans ve seramik.
  • Ahşap, cam ve plastik .
  • Kablolar ve borular.
  • Toprak, kirli toprak, taşlar.
  • Çimento ve alçı atıkları.

Halkalı moloz atımı sırasında, inşaat atıklarında bu tarz malzemeler sıklıkla karşılaşılmaktadır.

Bazı malzemelerin yeniden kullanılması veya geri dönüştürülmesi mümkündür. Bu tarz malzemeleri ayrı bir şekilde çuvallara yerleştirmekteyiz. İlk etapta üretilen atık miktarının, geri dönüşüm kısmında olanları ayırabiliyoruz. Bu malzemeleri inşaatın yetkilileri de, bilinçli bir şekilde ayırıp geri dönüşüme katkısını sunabilmektedir.

Halkalı moloz

Halkalı moloz hattı

Geri dönüşümü mümkün olamayan moloz parçalarını, firmamız çalışanları tarafından atılmaktadır. Halkalı moloz hattı hizmetimiz esnasında toplanan atıklar, hafriyat döküm sahasına bırakılmaktadır.

Call Now Button