Skip to main content
Moloz

Kartal Moloz Hattı

By Mayıs 22, 2021Aralık 26th, 2021No Comments

Kartal moloz hattı hizmetimizden yararlanarak, inşaat çalışmaları ve iş yeri tadilatlarınız sırasında oluşan atıklarınızı toplamaktayız. Kanunlara uygun bir şekilde, moloz taşıma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel kadromuz ile indirimli fiyatlarla, güzel işler başarmaktayız.

İnşaat, yıkım ve hafriyat alanlarında atıklarınızı nasıl yönetmeniz gerektiği konusunda, kanun nettir. Bu sebeple, herhangi bir olumsuz sonuçla karşılaşmamak için firmalardan yardım alabilirsiniz.

Kartal Moloz Hattı

Kartal moloz hattı

Kartal Moloz Taşıma

Kartal moloz taşıma işlerinizi kapınıza kadar gelerek yerine getirmekteyiz. İstanbul Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz ilçeler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte Kartal yıkım kırım işlerinizi de yapmaktayız. Tam donanımlı bir hizmet sunarak, memnuniyet garantili işler yapmaktayız.

Topladığımız molozlar, inşaat atıkları belediyelerin göstermiş olduğu moloz döküm sahalarına atılmaktadır. Moloz döküm sahalarında bu işlemi gerçekleştirerek, doğaya ve insan sağlığına zarar vermiyoruz.

Çevre Dostu Kartal Moloz Hattı Hizmeti

Profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunan firmadan bilgi almanız, mutlaka gereklidir. Gerekli yasal koşulları da bu sayede öğrenebilirsiniz. Ayrıca Kartal moloz hattı hizmetini yıllardır yapmakta olan bir firma ile çalışarak, hızlı ve sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

Moloz atıkları, çevre kirliliğine yol açmaktadır. Bununla birlikte yaydığı zararlı tozlar ile, insan sağlığını da kötü etkilemektedir.

İnşaat veya tadilat işlemleriniz sırasında, moloz yığınları ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, kendi kendinize moloz yığınlarından kurtulmak tehlikeli olabilmektedir. Ayrıca, Kartal moloz atımı işlemini kendiniz yapmaya kalktığınız da ciddi sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Gerekli ekipmanlar ile yapılmadığı taktirde, solunum yolu ile ilgili sorunlar ve bel tarafından hastalıklar ortaya çıkabilmektedir.

Kartal Hürriyet mahallesi, Gümüşpınar ve Atalar mahallesi moloz hattı hizmetleri için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Kartal belediyesi moloz hattı ve taşıma ücretleri ile ilgili bilgileri, irtibat numaralarından öğrenebilirsiniz.

 

Call Now Button