Skip to main content
Hizmetlerimiz

Bayrampaşa Moloz Hattı

By Mayıs 30, 2021Ocak 1st, 2022No Comments

Bayrampaşa moloz hattı taleplerinizi, uygun ücretler ile çözüme kavuşturmaktayız. Hızlı bir şekilde, tadilat atıklarından kurtulmanızı sağlıyoruz. Bununla birlikte sizlere, Bayrampaşa beton kırma hizmeti de sağlamaktayız.

Bayrampaşa Moloz hattı

Bayrampaşa moloz hattı

Tam donanımlı bir firmayız. Bu da demek oluyor ki, tüm atık ve Bayrampaşa yıkım kırım ve fayans kırma işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Kırılan fayansların temizlenmesinden, yıkılan bir binanın tüm inşaat atıklarının bertaraf edilmesine kadar tam kapsamlı hizmet vermekteyiz. Moloz hattınız firması olarak, sizlere tüm bu arındırma işleminde yardımcı olacağız.

Çevreye ve doğaya karşı, saygılı bir firmayız. Yasalara da uygun bir şekilde, Bayrampaşa moloz atımı işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Bayrampaşa Moloz Atımı

Bayrampaşa moloz atımı hizmeti sırasında, zamanın ne kadar değerli olduğun biliriz. Verimli çalışarak, gereksiz zaman kaybının önüne geçmekteyiz. Geri alınamayan en önemli varlığımız, vaktimizdir. Vaktimizin boşa harcanması, özellikle büyük şantiyelerde ekstra maliyete yol açmaktadır.

Büyük inşaatlarda çalışan sayısı, ortalama 50 civarını bulabilmektedir. Ortada bulunan inşaat yığınlarının 1 saat geç kaldırılması, inşaata aksaklık verir. Aksayan inşaat işleri de, yüklenici firmaya ekstra masraf olabilmektedir. Bu tür iş kayıplarının önüne geçmek için, şirketimizi yeniledik.

Bayrampaşa Moloz Hattı Hizmeti Verdiğimiz Mahalleleri

Hızlı bir şekilde tüm mahallelere hizmet sağlarız. Ekibimizin fazla olması ve araç sayımızın da yeterli olması bizi farklı yapan etkenlerden bir tanesidir. Kartaltepe ve Yenidoğan moloz hattı hizmetini de sıklıkla yapmaktayız.

Vaktinizi değerli kullanarak, ekibimizi de bu özelliklere uygun belirledik. Sürekli iş eğitimleri ile, çalışma şartlarımızı güncel tutmaktayız. İş öncesi, plan yapılır ve plan doğrultusunda çalışılır. Bu yüzden Bayrampaşa alo moloz hattı hizmeti için bizleri tercih ederek, gereksiz vakit kaybının önüne geçebilirsiniz.

Firmamız molozların büyüklüğüne göre, kepçe temini de sağlayabilmektedir. Bu sayede daha hızlı bir şekilde, büyük bir moloz yığınından kurtulabilirsiniz. Bayrampaşa belediyesi moloz hattı hizmetini, özel firmalar aracılığı ile de yararlanabilirsiniz.

 

Call Now Button