Skip to main content
Moloz

Beykent Moloz Hattı

By Ağustos 16, 2021Eylül 4th, 2021No Comments

Beykent moloz hattı işlerinizi, kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Şirketimiz Beykent ve çevresinde, çok sayıda iş alımı yapmaktadır.

Beykent Adnan Kahveci mahallesi artan nüfusu ve hızlı yapılaşması ile birlikte, Türkiye’nin nüfus olarak en büyük mahalleleri arasında girdi. Çok sayıda daire ve aktif inşaatın devam ettiği mahallede, daire ve mağaza tadilatları sırasında oluşan molozların atımını yapabilmekteyiz.

Beykent moloz hattı

Beykent moloz hattı

Beykent moloz atımı hizmetini, çevre mahallelere de vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz Beylikdüzü mahalleri;

  • Adnan Kahveci mahallesi moloz hattı,
  • Yakuplu moloz hattı,
  • Gürpınar moloz hattı,
  • Kavaklı moloz hattı,

Hizmetimizden yararlanmak için, bugün bizi arayabilirsiniz. Aklınıza takılan her şeyi, çekinmeden iletebilirsiniz.

Yakuplu Moloz Hattı

Yakuplu moloz hattı ihtiyaçlarınız, hemen şimdi bizi arayın. Yılların vermiş olduğu deneyim ile, inşaat atıklarında kısa süre içerisinde sizi kurtarırız.

Firmamız dairelerin yanı sıra, mağaza tadilat sırasında oluşan atıklardan da fazlaca talep gelmektedir. Merkezimiz, Beylikdüzü ilçesine yakın konum da bulunmaktadır. bu yüzden Beylikdüzü moloz hattı hizmeti için, bizleri günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz. Ayrıca kısa süre içerisinde hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gürpınar Moloz Atımı

Gürpınar moloz atımı ihtiyacının fazlaca olduğu, bölgelerden biridir. Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerinin arasında yer alan Gürpınar mahallesi, kentsel dönüşüm yoğun olduğu bir bölgedir.

Bu bölgede özellikle yıkılan binaların, enkaz toplama işleri için firmamızdan oldukça fazla telefon gelmektedir. Gürpınar moloz hattı hizmetini, kurumsal yapıda ki firmamızdan alabilirsiniz. Bölgeyi bilen ve tanıyan ekibimizi ile, sizlere haftanın tüm günleri hizmet sağlarız.

Call Now Button