Skip to main content
Moloz

İstanbul Belediye Moloz Hattı

By Haziran 13, 2021Kasım 29th, 2023No Comments

İstanbul Belediye moloz hattı hizmetleri için, İBB veya ilçe belediyelerinden yardım alabilirsiniz. Firmamız da aynı hizmeti, belirlenen ücretler ile yerine getirmektedir. Yasalara uygun hareket ederiz. Hafriyat döküm sahalarına, molozlarınızı atmaktayız.

Sektörümüz de en iyisi olmak için, çalışmamızı sürdürmekteyiz. Her çalışma için farklı talepler öne çıkar. Her sektörün, kişiselleştirilmiş bir yaklaşım gerektiren çalışma şartlarına ihtiyacı vardır. Firma olarak da, yıllardır hizmet konusunda kendimizi yeniliyoruz.

İstanbul Belediye moloz hattı arayışında olan kişi ve kuruluşlar için, sürdürülebilir hedefler ile başarılı olmak için çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde başarılı olmak için, doğru ekipmanlar ve doğru iş planı iş planı ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) moloz hattı için, belirlenen hafriyat döküm sahalarının harici bir yere molozlarınız atılmaz. Ekibimizin nasıl bir çalışma prensibi izlediği ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Belediye Moloz Hattı

İstanbul moloz hattı

İstanbul Moloz Hattı

Yıllardır sektörde, İstanbul alo moloz hattı hizmeti vermekteyiz. Firmamızı seçmeniz için öne çıkan özelliklerimizden bazılarını, aşağıda belirttik;

Sürdürülebilirlik: Tüm hizmetlerimiz de, çevreyi iyileştirmeye odaklarız. Ekibimiz, inşaat atıkların çevreye olan zararlarının farkındadır. Yasal bir firma olarak, tüm sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu yüzden belirlenen hafriyat döküm sahalarına, tüm atıklarınız bırakılır.

Çok yönlülük: Firmamız beton kırma, şap kırım, inşaat atıkları gibi pek çok hizmeti sağlamaktadır. Kapsamlı hizmet vererek, tek bir firma ile birden fazla işinizi kısa sürede çözüme ulaştırmış oluruz.

Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri: Değerli müşterilerimiz, sürdürülebilirlik hedefleri ve istenen hizmetler hakkında bireysel istişareler alırlar. Ardından İstanbul moloz hattından en iyi şekilde yararlanabilmeleri için, hizmetlerimizi hedeflerine göre özelleştiriyoruz.

İçiniz rahat olsun: Uzun yıllardır, biz bu işi yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakasında ve İstanbul Anadolu yakasında çok fazla çalışma yaptık. Bu çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak için, iletişim geçebilirsiniz.

Uyumluluk: Şirketimiz de uyumluluğu temel değerlerimizden biri olarak kabul ederiz. Ekip üyelerimiz atıkları, yerel yönetmeliklere uygun olarak sonuca ulaştırır.

Call Now Button