Skip to main content
Moloz Atımı

Bağcılar Moloz Atımı ve Hattı İşleri

By Haziran 1, 2021Ocak 11th, 2022No Comments

Bağcılar moloz hattı ve atımı çalışmalarımız genellikle inşaatların yıkım kırım süreçleri içerisinde talep edilmektedir. Kısa süreliğine, kampanyalı ücretlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bağcılar moloz

Bağcılar moloz atımı

Bina yapımı sırasında veya yapılan tadilat işlemi sonrasında, atık olarak kalan molozlar olur. Ahşap, cam, metal ve beton gibi bu malzemeleri ortadan kaldırmak gerekmektedir. Bağcılar alo moloz hattı firması olarak, gerekli ekipmanları kullanarak, tüm atıkları ortadan kaldırırız. Kamyona yerleştirilen atıklar, belirlenen döküm sahalarına boşaltılır.

Uygun Fiyatlar İle Bağcılar Moloz Hattı Hizmeti

Bağcılar moloz hattı talepleri genellikle inşaat, restorasyon veya tadilat projelerinden gelmektedir. Tecrübeli çalışanlarımız ile, atıkları kısa süre içerisinde toplayabilmekteyiz.

İnşaat atıklarını bilinçsiz bir şekilde toplamanız, iş kazalarını da meydana getirebilmektedir. Basit bir iş gibi görünse de, oldukça fazla yaralanma meydana gelir. Ayrıca, moloz atıklarını çöp kutusunu veya herhangi bir alana bırakılması da suçtur. Uğraşmanızın yanı sıra, bir de ceza alırsınız. Bu yüzden Bağcılar moloz atımı taleplerinizi işin ehli kişilere yaptırmanız, oldukça önemlidir.

Günümüz de birçok inşaat projesi, mevcut bir yapının yıkılmasını içerir. Yıkılan eski yapıların yerine, yeni binalar yapmaktadır. Bu durumda, yıkılan binanın oluşturduğu moloz yığını bir tür bertaraf gerektirecektir. Yıkım projeleri genellikle zahmetli bir iştir. İnşaat alanından yıkılan bina kalıntıları temizlemek, uzun bir iş olabilmektedir. Firma olarak kepçe, dozer gibi araçlarımızı kullanırız. Bununla birlikte gerekli ekipmanları da kullanarak, kısa sürede alanı temizlemekteyiz.

Bağcılar Moloz Toplama

Yıkım yoluyla oluşan atık malzemelerin çoğu, geri dönüştürülebilir. Bu tür malzemeleri ayrıştırıyoruz. Geri dönüşüm için, kabul eden firmalara gönderiyoruz. Yeniden kullanılamayacak veya geri dönüştürülemeyecek kadar bozulmuş veya kirlenmiş malzemeler, bertaraf edilmek üzere bir moloz döküm sahasına gidecektir. Bağcılar belediyesi moloz hattı ve ücreti bilgilerini, arama motorlarından telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Bağcılar moloz toplama ile ilgili, merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Haftanın 7 günü de, hizmet sağlamaktayız.

Call Now Button