Skip to main content
Hizmetlerimiz

Belediye Moloz Taşıma Fiyatları İstanbul

By Ağustos 1, 2021Ocak 11th, 2022No Comments

Belediye moloz taşıma fiyatları İstanbul da, atılacak miktara göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca atılacak cisim de, fiyat teklifi sunmada etkendir.

Moloz taşıma hizmetimiz ile ilgili bizden, inşaat sahipleri bilgi almaktadır. İnşaat harici, mimarlar ve daire sakinleri de fiyat teklifi talep etmektedir. İnşaat projelerinde çıkan atıkları, dört kategoride sınıflandırabiliriz.

  1. Hafriyat Atıkları
  2. Yıkım Atıkları
  3. İnşaat Atıkları,
  4. Karışık Atıklar,

Moloz Taşıma

Moloz taşıma hizmetini İstanbul da bulunan 39 ilçeye de hizmet sağlamaktayız. Sektör de yıllardır var olan, bir firmayız. Her atık için, farklı bir yöntem uygularız. Bu sayede çalışmamızı, daha kısa sürede tamamlarız.

Hafriyat malzemeleri toprak, kum, çakıl, kaya, asfalt gibi malzemelerden oluşmaktadır. Yıkım atıkları ise beton, metal, çatı kaplama levhaları, tuğla, alçı, ahşap malzemeden oluşur. İnşaat faaliyetlerinden kaynaklanan atık maddeler beton, kuru duvar, plastik, seramik, fayans, metal, kağıt, karton, plastik, cam parçalarıdır. Ayrıca inşaat projelerinde, çöp ve organik atıklar gibi karışık atıklar da üretilmektedir.

Bazı inşaat atıklarını, belirlen hafriyat döküm sahalarına yapabilmekteyiz. Fakat bazı inşaat atıklarının atımı, tarafımızca yapılmamaktadır. İnşaat atığınızın hangi malzemelerden olduğunu bize bildirirseniz, size detaylı bilgi verebiliriz.

Belediye Moloz Atma Ücreti

Belediye moloz atma ücretleri, standarttır. Bu fiyatlar ile ilgili bilgi almak isterseniz, ilgili kurumların iletişim numaralarında bilgi alabilirsiniz. Moloz taşıma fiyatları ile ilgili teklifimizi, kısa süre içerisinde sizinle paylaşabilmekteyiz. Moloz miktarına, 5 dakika içerisinde fiyat teklifini size bildiriyoruz. Teklifimizi kabul ederseniz, hemen sizinle çalışmaya başlıyoruz.

Yıllardır moloz taşıma hizmeti veren firmamıza, merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

 

Call Now Button