Skip to main content
Moloz

Bahçelievler Moloz Hattı

By Haziran 6, 2021Ocak 1st, 2022No Comments

Bahçelievler moloz hattı çözümleri olarak, tadilat ve inşaat atıklarını taşırız. Bina yapımı sırasında oluşan kiremit parçaları, çimento ve alçı parçalarını kısa sürede temizlemekteyiz. Ayrıca bina enkazının diğer malzemelerden arındırılması gibi işlerde, sizlere yardımcı olmaktayız.

Bahçelievler moloz

Bahçelievler moloz hattı

Firmamızın hizmetlerinizden yararlanmak için isterseniz, şimdi bizi arayabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte randevu oluşturarak, vermiş olduğunuz konumda hazır bir şekilde bulunuruz. Şantiyenizi veya tadilat gören dairenizi hızlı bir şekilde temizleyebiliriz. Molozlardan arındırılan yerde, sizlere geniş çalışma alanı oluştururuz. Tüm atıkları da, belirlenen hafriyat döküm sahasına ulaştırırız.

Bahçelievler Moloz Hattı İşlem Süreçleri

Bahçelievler moloz hattı işleminin ilk adımı olarak, bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçtikten sonra, bizlere ne kadar miktarda inşaat atığının olduğunu beyan etmeniz gerekmektedir. Fiyat ve gerekli bilgiler verildikten sonra, randevu oluşturulur. Randevu verilen saatte, çalışma başlar. Moloz miktarına göre de, araç ve ekip sayısı netleşir.

Şirket olarak, çuvallı ve çuvalsız Bahçelievler moloz atımı işlemi vermekteyiz. Atıklarınıza göre bu karar alınmaktadır. Çuvalsız taşıma da, atıklar direkt olarak kamyona taşınır. Çuvallı moloz atımı işlemin de ise, atıklar önce çuvallara daha sonra da kamyona taşınır. Bu atıkların durumuna göre hangisini tercih etmeniz gerektiğini, müşteri temsilcimiz size bildirir. Kamyonlara yüklenen molozların, düzgün bir şekilde hafriyat sahasına gitmesi gerekmektedir. Atıkların, çevreye savrulmaması gerekmektedir. Bu yüzden, bozuk yollar asla tercih edilmemelidir.

Çobaçeşme, Hürriyet, Soğanlı moloz hattı hizmetleri ise talebin yoğun geldiği mahalleler olmuştur. Tüm mahallelere hizmetimiz, pazar günleri de bulunmaktadır.

Bahçelievler Belediyesi moloz atma ve hattı talebiniz var ise, Belediye telefon numarasını arayarak hizmet hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Bahçelievler Moloz Atımı

Şirketiniz moloz çıkartıyor ve bertaraf edilmesi için yardıma mı ihtiyacınız var? Bahçelievler moloz atımı hizmetimiz ile, atıklarınızı uygun maliyetli ve verimli bir şekilde temizleyebiliriz.

Uygun taşıma süreçleri ve deneyimli bir firma olarak, sizlere haftanın tüm günleri hizmet sağlarız. Şirketlerin atık süreç planlarının geliştirilmesine yardımcı oluruz. Bahçelievler moloz hattı işinizi optimize etmede bir sonraki adımı atmak için, bugün müşteri temsilcilerimizden biriyle iletişime geçin.

 

Call Now Button