Skip to main content
Moloz

İkitelli Moloz Hattı

By Haziran 22, 2021Ağustos 8th, 2021No Comments

Kampanyalı fiyatlar ile bugün, İkitelli moloz hattı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız ile inşaat ve tadilat atıklarınızı yönetmek, oldukça kolay. Talebinize göre, gerekli ekipmanlarımız ile her zaman hızlı bir şekilde çalışmaya başlarız.

Metal, kağıt, ahşap, cam, beton, alçıpan ve daha fazlası dahil olmak üzere firmamız aracılığı ile kolayca kurtulabilirsiniz. Atıklarınız belli bir oranda, geri dönüştürülebilir malzemeler olabilir. Bunları ayırarak, geri dönüşüm merkezlerine ulaştırmaktayız. Geri dönüşümü mümkün olmayan atıklarınızı ise, belirlenen hafriyat döküm sahalarına bırakmaktayız.

İkitelli moloz hattı

İkitelli moloz hattı

Atıkları bertaraf için göndermeden önce, atık yüklenicilerinin onu etkin bir şekilde yönetmesi gerekmektedir. Geri dönüşümü mümkün olan atıkları ayrı şekilde ele alınmasına izin verecek şekilde, sınıflandırılmalıdır. Geri dönüşümü mümkün olan maddeler ile ilgili bilgi almak için, bize danışabilirsiniz.

İkitelli Moloz Atımı ve Diğer Hizmetlerimiz

Merkez şubemizin İkitelli’ye sadece 15 dakika uzaklıkta olması, çoğu kurum için tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca, planlı bir şekilde İkitelli moloz atımı işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede, işlerin daha hızlı bitmesini sağlıyoruz.

Dikkatli bir planlama ile, moloz atığını ortadan kaldırmak mümkün olabilir. Bu yüzden deneyimli bir firma ile çalışmanız, avantajlı olacaktır. Doğru planlama ve uzman ekip ile, her zaman yanınızdayız.

Uzman Ekibimiz ile İkitelli bölgesine sunmuş olduğumuz hizmetler;

  • İkitelli moloz nakliye
  • İkitelli moloz atma
  • İkitelli yıkım kırım işleri

Tüm hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile yerine getirmekteyiz. Sizde İkitelli moloz hattı hizmeti arayışındaysanız, size en yakın konumda bulunan firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Call Now Button