Skip to main content
Hizmetlerimiz

Bakırköy Moloz Hattı

By Mayıs 30, 2021Kasım 13th, 2023No Comments

Bakırköy moloz hattı, İstanbul’un atık yönetimi sistemi için oldukça önemli bir role sahiptir. Bu hattın amacı, Bakırköy bölgesindeki evlerden ve işletmelerden çıkan moloz, çöp ve atıkların toplanarak doğru bir şekilde bertaraf edilmesini sağlamaktır. Bu sayede çevre kirliliği önlenir ve sağlık açısından oluşabilecek riskler, minimize edilir.

Bakırköy moloz atımı hizmetimiz, fiyat açısından rekabetçi ve çevre dostudur. Bununla birlikte aynı gün, moloz toplama avantajına sahiptir. İnşaat ve tadilat atıklarını, sorunsuz bir şekilde bertaraf ediyoruz. Özel durumlar hariç, 30 dakika içerisinde hizmet sağlayabilmekteyiz.

Bakırköy moloz hattı

Bakırköy moloz hattı

Ticari mülkiyetlerin tamiri ve yenilenme sürecinde oluşacak molozlardan temizlenmesi için de, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şirketinizi bir an önce açmak ve tadilat işleminin hızlı devam edebilmesi için, atıklardan arındırılması önem arz etmektedir. Kalabalık kadromuz ile, alanda bulunan fazla miktarda ki molozları bile kısa süre içerinde arındırabilmekteyiz.

Hızlı Çalışma Sistemine Sahip Bakırköy Moloz Hattı Hizmeti

Firmamız ile çalışıp, hızlı çalışma sistemimizden yararlanmanız oldukça kolay. Bakırköy ilçesinde yapmış olduğumuz bir iş görüşmesinden bahsedecek olursak. Düğün salonu sahibi işletmeci, bizi arayarak iletişim kurdu. Salonunun tadilatı sırasında çıkan molozların atımı için, bizden bilgi almak istediğini söyledi.

İşletme sahibine ön bilgi verildi. Detaylı bilgi verilmesi için, işletme sahibinden bazı detayları söylemesini istedik. Kapsamlı bilgi verebilmek adına, işletme sahibinden bazı detayları söylemesini rica ettik. Bununla birlikte, Whatsapp uygulaması aracılığı ile bizlere resim göndermesini talep ettik.

Bize gönderdikleri resim üzerinde işlem süresini, kaç kişi çalıştıracağımızı ve işin fiyatını belirledik. Tüm her şeyi belirleyip, işletme sahibine bildirdik. İşi anlaşıldıktan sonra, kısa süre içerisinde düğün salonuna gidildi. Burada keşif ve iş planı yapıldı.

Bakırköy belediyesi moloz hattı arayışında bulunan herkes, bizimle de  iletişime geçebilir. Bakırköy moloz taşıma hizmetini, ilçede bulunan tüm mahallelere sağlıyoruz. Florya, Ataköy, Yeşilköy ve İncirli moloz hattı hizmetleri için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Florya Moloz Hattı

Florya moloz hattı hizmetlerini belirli bir plan üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Gelen talep ile birlikte iş hakkında ön bilgi toplanır. Bu bilgiler doğrultusunda çalışma planını oluşturmaktayız. Bu sayede hızlı bir şekilde, çalışmayı tamamlarız.

Yapılan iş planı doğrultusunda, kimin hangi atıkları toplayacağı, kimin atıkları çuvallara yerleştireceği belliydi. Bu sayede doğru plan ile, işi söylediğimiz zaman aralığına tamamladık.

Siz de Bakırköy moloz hattı arayışı içerisindeyseniz, bugün iletişime geçebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz zaman aralığı ve bütçemizi anında öğrenebilirsiniz.

Ekonomik ve Hızlı Bakırköy Moloz Atımı Hizmeti

Senelerdir, Bakırköy moloz atımı hizmeti sağlamaktayız. Tek bir alanda yoğunlaşarak, sektörde öncü firmalar arasında olduk. İşimizi her zaman daha iyi, daha hızlı ve daha ekonomik yapmak için çözümler ürettik. Hızlı çalışmam sistemimizi son yaptığımız iş üzerinden anlatabilirim.

Bakırköy de yapmış olduğumuz en son Bakırköy moloz atma işlemi, bir düğün salonuna olmuştur. Firmamızı İnternet sitemiz üzerinde bulan işletme sahibi, bizimle iletişime geçti. 600 metrekare büyüklüğünde ki salona, tadilat yapıldığını ve bu tadilat sonunda çok fazla atığın meydana geldiğini söyledi. Tadilatın devam ettiğini, tadilat sırasında oluşan atıkların en kısa sürede kaldırılmasını ve salonun temizlenmesini talep etti. Bizde salonda atıkların yoğun olduğu yerin fotoğrafını çekip göndermesini talep ettik. Whatsapp aracılığı ile gönderilen resimlerden, salonunun ne kadar sürede temizleneceğini ve ne kadar fiyat olacağını söyledik. Bununla birlikte, Bakırköy ilçesine de yakın konumda olduğumuzu, araçlarımızı 30 dakika içerisinde salonun gönderebileceğimizi söyledik.

Görüşme sonunda salon sahibi, bizimle çalışmaya karar verdi. Vermiş olduğu adres bilgisinden, salonuna ulaştık. Daha önce planlanan çalışma şeklimize göre işe başladık ve belirttiğimiz saatte işi tamamladık.

Ataköy Moloz Hattı

Ataköy moloz hattı ihtiyaçlarınızı gün içerisinde ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Merkezimizin yanı başında olan Ataköy için, hızlı bir şekilde hizmet getirebilmekteyiz.

Hızlı ve sorunsuz bir şekilde düğün salonunun molozların atımını gerçekleştirdik. Bu ve benzeri birçok Bakırköy moloz hattı işimiz olmuştur. Hangi işleri yaptığımız hakkında bilgi edinmek isterseniz, bizi aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz sizlere, hangi işlerin yapıldığını detaylı bir şekilde anlatacaktır.

Call Now Button